A1 Ofis Kiralama Hizmetleri
0 216 277 70 70

E-Posta Gönderin
info@a1ofis.com

Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Sanal Ofis

A1 Ofis Kiralama hizmetleri size özgür çalışma imkanı vermektedir. Siz dilediğiniz yerden çalışın ofisinizle biz ilgileniyoruz.

Telefonlarınızı şirket isminizle açıyoruz, posta ve kargo alımlarınızı yapıyoruz. Müşterilerinizi karşılayıp ağırlıyoruz ve size haber veriyoruz.

A1 Ofis’in sunmuş olduğu çok uygun maliyetli sanal ofis paketlerini inceleyin hangisi size uygunsa  o paket için teklif isteyin.

Sanal Ofis Nedir?

Sanal ofis sürekli olarak gideceğiniz fiziksel bir ofise ihtiyacınız yok fakat prestijli bir adrese, sekreterlik hizmetine ve evrak-kargo teslim alımına ihtiyacınız var ise bu ihtiyaçlarınızı karşılayan ve tamamen yasal olan ofis çeşididir.

Sanal Ofis Avantajları Nelerdir?

Sanal ofisin bir çok avantajı bulunmaktadır. Bir kaç tanesini maddeler halinde sıralayalım.

Maliyet: Prestijli bir adreste fiziksel bir ofis kiralamanın maliyeti, ofis mobilyası maliyetleri, sekreter maaşı. Ayrıca stopaj, elektrik, su, internet, telefon, güvenlik, temizlik ve mutfak masrafları gibi sabit ofis giderleri.

Biz sizi tüm bu maliyetlerden kurtarıyoruz. Sürekli kullanmadığınız fiziksel bir ofise para sarf etmenin bir anlamı yok. Bu parayı işinizi geliştirmekte kullanın.

Prestijli Adres: İstanbul Maltepe’de merkezi bir konumda prestijli bir adreste resmi adres gösterebilirsiniz.

Sekreter Hizmeti: Telefonlarınızı  şirketinizin ismi ile açan, posta ve kargo alımlarınızı yapan ve size bilgisini veren bir sekretere sahip olursunuz.

Toplantı odası: Müsterileriniz ile toplantılarınız olduğunda tam donanımlı toplantı odamızı seçmiş olduğunuz sanal paketin içinde bulunan ücretsiz saatlarinizi kullanabilir veya randevu alarak çok uygun fiyat ile toplantı odası kiralayabilirsiniz.

Ortak çalışma Alanı: Seçmiş olduğunuz sanal paketinizde bulunan ortak çalışma alanı kullanım hakkınızı kullanabilir veya seçmiş olduğunuz paketinizde bu özellik yok ise İstediğiniz vakit randevu alarak ortak çalışma alanlarını uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf: İşe giderken trafikte harcayacağınız zamanı işinize ayırabilirsiniz.

Özgür Çalışma Alanı: İster homeoffice olarak ister bir cafede veya kendinizi rahat hissedebileceğiniz herhangi bir yerden çalışarak kendinizi motive ederek işinize çok daha fazla odaklanabilirsiniz.

Tatil: İstediğiniz zaman tatile çıkıp dinlenebilirsiniz. Ofisiniz emin ellerde.

Tek ihtiyacınız kişisel bilgisayarınız.

Çok uygun sanal ofis kiralama paketlerimiz için aşağıda bulunan teklif formunu doldurarak teklif isteyebilirsiniz, en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır.

PLAN I PLAN II PLAN III
İş Adresi İş Adresi İş Adresi
Şirket Kuruluşu Şirket Kuruluşu
Sekreterlik Hizmeti Sekreterlik Hizmeti
Notların e-posta ile ilgililere aktarılması hizmeti
Resmi Yazışma ve Tebligat Adresi
Faks Hizmeti Faks Hizmeti Faks Hizmeti
Posta ve Kargo Posta ve Kargo Posta ve Kargo
Şirket Adının Telefon Anonsuyla Karşılanması Şirket Adının Telefon Anonsuyla Karşılanması Şirket Adının Telefon Anonsuyla Karşılanması
Özel numara tahsisi veya numara taşıma Özel numara tahsisi veya numara taşıma Özel numara tahsisi veya numara taşıma
Toplantı Odası Kullanımı (Ayda 4 Saat) Toplantı Odası Kullanımı (Ayda 8 Saat)
Co-Working Kullanım Alanı (Ayda 8 Saat)
6 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 15 gün kullanım hakkı kazanın. 6 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 15 gün kullanım hakkı kazanın. 6 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 15 gün kullanım hakkı kazanın.
12 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 1 ay kullanım hakkı kazanın. 12 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 1 ay kullanım hakkı kazanın. 12 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 1 ay kullanım hakkı kazanın.
* Nakit Ödemede %5 İndirim. * Nakit Ödemede %5 İndirim. * Nakit Ödemede %5 İndirim.
Kredi Kartına Taksit imkanı. Kredi Kartına Taksit imkanı. Kredi Kartına Taksit imkanı.
Stopaj yerine KDV uygulanır. Stopaj yerine KDV uygulanır. Stopaj yerine KDV uygulanır.
** ÜCRETSİZ Kurumsal Web Sitesi Kurulum     (4 Sayfa içerik) ** ÜCRETSİZ Kurumsal Web Sitesi Kurulum     (8 Sayfa içerik)

*    Nakit Ödemelerde %5 İndirim Seçeneği 12 Aylık Anlaşmalarda Geçerlidir.

**  Web Sitesi İçerik ve Görsel Temini Firma Tarafından Karşılanacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Ofis Yasal mıdır?

Evet yasaldır.

Sanal Ofisten Kimler Faydalanabilir?

Avukatlar, Yazılımcılar, Girişimciler, Serbest Çalışanlar, Home Office Çalışanlar ve İstanbulda irtibat ofisi yada şube açmak isyeyen anadolu firmaları faydalanabilir.

Sanal Ofis paketi aldığımda kendime ait bir ofisim oluyor mu?

Anlaşma yapacağınız pakete göre farklılık gösterebilir. Doğrudan kendinize ait bir ofisiniz olmaz. Eğer düzenli olarak bir ofise, çalışma ortamına ihtiyaç duyarsanız ortak çalışma alanı (co-working)  hizmetimizden randevu alarak faydalanabiliyorsunuz. Sürekli gidebileceğim bir ofisim olsun istiyorsanız Hazır Ofis seçeneğimiz tam size göre.

Sanal Ofis paketi ücreti haricinde ekstra bir ödeme ile karşılaşır mıyım?

Hayır, sanal ofis paketi haricinde başka bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Paketinizde bulunan ortak çalışma alanı ve toplantı odası saatlerinizi doldurup ek hizmet talep ettiğinizde ücretlendirilir.

Sanal Ofisi en az kaç aylığına kiralayabilirim?

Minimum kiralama süresi 6 aydır.

Sanal Ofis paketini ne şekilde ödeyebilirim?

Nakit ödemelerde %5 indirimli veya kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Müşterim ofise geldiğinde ne yapıyorsunuz?

Müşterinizi toplantı odamızda ikramlar ile ağırlıyoruz size müşterinizin geldiği bilgisini veriyoruz.

Sanal Ofis için neden A1 ofis’i tercih etmeliyim?

Mülk sahibi olduğumuzdan dolayı yerimiz sabittir, yeni bir sanal ofis arayışına girmenize gerek kalmaz. Maltepe’de merkezi bir konumda prestijli bir adrese sahip olursunuz. Toplantılarınız olduğunda veya ortak çalışma alanında çalışmak istediğinizde ulaşımı çok kolaydır. Güler yüzlü, samimi ve sıcak bir ekibe sahip olursunuz. Uzman danışman kadromuzdan Kobi danışmanlığı, teknoloji danışmanlığı, muhasebe danışmanlığı ve hukuk danışmanlığı alabilirsiniz. Kurumsal web sitesi kurulumu tarafımızca yapılır. Sanal ofis paketlerimiz çok uygun fiyatlıdır.