A1 Ofis Kiralama Hizmetleri
0 216 277 70 70

E-Posta Gönderin
[email protected]

Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Sanal Ofis Avantajlarını Bizimle Yaşayın

A1 Ofis Kiralama hizmetleri size özgür çalışma imkanı vermektedir. Siz dilediğiniz yerden çalışın ofisinizle biz ilgileniyoruz.

Telefonlarınızı şirket isminizle açıyoruz, posta ve kargo alımlarınızı yapıyoruz. Müşterilerinizi karşılayıp ağırlıyoruz ve size haber veriyoruz.

A1 Ofis’in sunmuş olduğu çok uygun maliyetli sanal ofis paketlerini inceleyin hangisi size uygunsa  o paket için teklif isteyin

Sanal Ofis Nedir?

Sürekli olarak gideceğiniz fiziksel bir ofise ihtiyacınız yok fakat prestijli bir adrese, sekreterlik hizmetine ve evrak-kargo teslim alımına ihtiyacınız var ise bu ihtiyaçlarınızı karşılayan ve tamamen yasal olan ofis çeşididir.

Sanal Ofisin Size ve Şirketinize Sağlayacağı Avantajlar Nelerdir?

Bir çok avantajı bulunmaktadır. Bir kaç tanesini maddeler halinde sıralayalım.

Giderlerde %80’e Varan Tasarruf Sağlarsınız: Normal şartlarda kendinize ait bir ofis hazırlamaya kalktığınızda kiraya ek olarak stopaj, iletişim, elektrik, su, İnternet, doğal gaz, mutfak ve sekreterlik gibi onlarca ek masraf ile karşı karşıya kalırsınız. A1 Ofis’in size sağladığı sanal ofis hizmetinde bunların hiç birini düşünmenize gerek kalmıyor. Size sadece işinizi geliştirmek için plan yapmak kalıyor.

Prestijli Adrese Sahip Olursunuz: İstanbul’un Anadolu yakası gerek iş gerekse nezih yaşam ortamları ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Özellikle Maltepe ve Kartal sınırları içerisinde yer alan iş merkezlerinin arasında yer alırsınız. Böylece daha prestijli ve kurumsal adrese sahip olursunuz.

Sekreterlik Masraflarından Kurtarıyoruz:  Yukarıda ne demiştik? Sizlere sanal ofis ile masraflarınızı %80’e varan oranda azaltıyoruz. Tasarruf edeceğiniz giderlerden biri de sekreterlik hizmeti olacaktır. Ofislerin olmazsa olmazı sekreterlik işlemlerini kurum çalışanları yapmaktadır. Bu kapsamda sizlere sağladığımız hizmetler.

  • Sizi arayan müşterilerinize şirket ismi ile çağrı karşılama
  • Posta kargoların alımı ve sizlere güvenle teslimi
  • Müşterilerinizin veya misafirlerinizin karşılanması
  • Toplantılarınızda ikramların yapılması

Kullanışlı Toplantı odası: Kendinize bir ofis oluştursanız bile bazen bu yeterli olmayabilir. Çünkü müşteri ve misafirlerinizle toplantılar yapmak gerekebilir. Bu ihtiyacınızı da biz karşılıyoruz. Tam donanımlı toplantı salonumuzda toplantı ve eğitim ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Satın almış olduğunuz paket içerisinde yer alan ücretsiz toplantı saatlerini kullanabilir ve daha fazla saate ihtiyacınız olduğunda uygun fiyat seçenekleri ile kiralama yapabilirsiniz.

Ortak çalışma Alanı: Seçmiş olduğunuz sanal paketiniz de bulunan ortak çalışma alanı kullanım hakkınızı kullanabilir veya seçmiş olduğunuz paketiniz de bu özellik yok ise İstediğiniz vakit randevu alarak ortak çalışma alanlarını uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf: İşe giderken trafikte harcayacağınız zamanı işinize ayırabilirsiniz.

Özgür Çalışma Alanı: İster homeoffice olarak ister bir cafede veya kendinizi rahat hissedebileceğiniz herhangi bir yerden çalışarak kendinizi motive ederek işinize çok daha fazla odaklanabilirsiniz.

Tatil: İstediğiniz zaman tatile çıkıp dinlenebilirsiniz. Ofisiniz emin ellerde.

Tek ihtiyacınız kişisel bilgisayarınız.

PLAN I PLAN II
İş Adresi (Kartvizit ve websitesi için iletişim adresi) İş Adresi (Kartvizit ve websitesi için iletişim adresi)
Şirket Kuruluşu
Sekreterlik Hizmeti Sekreterlik Hizmeti
Notların e-posta ile ilgililere aktarılması
Resmi Yazışma ve Tebligat Adresi (Yasal Adres)
Faks Hizmeti Faks Hizmeti
Posta ve Kargo Posta ve Kargo
Şirket Adının Telefon Anonsuyla Karşılanması
Özel numara tahsisi veya numara taşıma Özel numara tahsisi veya numara taşıma
Toplantı Odası Kullanımı (Ayda 4 Saat) Toplantı Odası Kullanımı (Ayda 8 Saat)
Co-Working Kullanım Alanı (Ayda 4 Saat) Co-Working Kullanım Alanı (Ayda 20 Saat)
6 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 15 gün kullanım hakkı kazanın.
12 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 1 ay kullanım hakkı kazanın. 12 aylık kontrat yapın ilave ücretsiz 1 ay kullanım hakkı kazanın.
* Nakit Ödemede %5 İndirim. * Nakit Ödemede %5 İndirim.
Kredi Kartına Taksit imkanı. Kredi Kartına Taksit imkanı.
Stopaj yerine KDV uygulanır. Stopaj yerine KDV uygulanır.
** E-Ticaret ve Kurumsal site yönetimi

*    Nakit Ödemelerde %5 İndirim Seçeneği 12 Aylık Anlaşmalarda Geçerlidir.

**  Alan adı ve yönetim maliyeti ayrıca ücretlendirilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sanal Ofis Yasal mıdır?

Tabii ki yasaldır. Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı bir durum yoktur. Zaten hizmet alan müşterilerimize düzenli olarak fatura kesilmektedir.

Kimler Faydalanabilir?

Avukatlar, Yazılımcılar, Girişimciler, Serbest Çalışanlar, Home Office Çalışanlar ve İstanbul’da irtibat ofisi yada şube açmak isteyen Anadolu firmaları faydalanabilir.

Kendime ait bir ofisim oluyor mu?

Anlaşma yapacağınız pakete göre farklılık gösterebilir. Doğrudan kendinize ait bir ofisiniz olmaz. Eğer düzenli olarak bir ofise, çalışma ortamına ihtiyaç duyarsanız ortak çalışma alanı (co-working)  hizmetimizden randevu alarak faydalanabiliyorsunuz. Sürekli gidebileceğim bir ofisim olsun istiyorsanız Hazır Ofis seçeneğimiz tam size göre.

Paket ücreti haricinde ekstra bir ödeme ile karşılaşır mıyım?

Hayır, paket ücreti haricinde başka bir ödeme ile karşılaşmazsınız. Paketiniz de bulunan ortak çalışma alanı ve toplantı odası saatlerinizi doldurup ek hizmet talep ettiğinizde ücretlendirilir.

En az kaç aylığına kiralayabilirim?

Yasal hizmetlerden faydalanmak için minimum kiralama süresi 6 aydır.

Ödemleri mi Nasıl Yapabilirim?

Nakit ödemelerde %5 indirimli veya kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilirsiniz.

Müşterim ofise geldiğinde ne yapıyorsunuz?

Müşterinizi toplantı odamızda ikramlar ile ağırlıyoruz size müşterinizin geldiği bilgisini veriyoruz.

Neden A1 Ofis’i tercih etmeliyim?

* Öncelikle İstanbul’un en prestijli iş ve yaşam merkezlerinden biri haline gelen Maltepe ve Kartal bölgesinde olduğumuzu gururla belirtmeliyim.

* Ofisimizin bulunduğu yer birçok kurum ve kuruluşa ev sahipliği yapmaktadır. Böylece sizin açınızdan da kurumsal kimlik oluşmaktadır.

* İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşabilirsiniz. İster kendi aracınız isterseniz toplu taşıma imkanları ile kolayca gelebilirsiniz. Toplu taşımayı tercih edecekseniz otobüsler ve minibüsler dışında metro ile çok kısa sürede gelebilirsiniz.

* Siz toplantınıza odaklanın gerisini bize bırakın. Toplantılarınızın daha başarılı ve etkileyici geçmesi için misafirlerinizi güler yüzlü bir ekip ile karşılıyor, aynı zamanda çeşitli ikramlarla onların sıkılmadan sadece toplantıya odaklanmalarını sağlıyoruz.

* Danışmanlık imkanlarımızdan da yararlanabilirsiniz. A1 Ofis’in alanında uzman kadrosu aynı zamanda size Kobi, Teknoloji, Hukuk ve Finans alanında danışmanlık hizmeti de vermektedir.

* İnternet sitesine mi ihtiyacınız var? Cevabınız evet ise bu ihtiyacınızı da karşılayabiliriz. Hemde kullanımı kolay, dinamik, mobil uyumlu, SEO dostu siteniz ile kazanç planları yapmaya başlarsınız.

Daha Fazla Bilgi İçin Formu Doldurun

Yukarıda yer alan fırsatlardan yararlanmak için yapmanız gereken aşağıda yer alan teklif formunu doldurmaktır. Satış danışmanlarımız size ulaşarak daha ayrıntılı bilgi verecektir.