A1 Ofis Kiralama Hizmetleri
0 216 277 70 70

E-Posta Gönderin
[email protected]

Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Hazır Ofis

Tek Kişilik Hazır Ofis

2 Kişilik Hazır Ofis

3 Kişilik Hazır Ofis

A1 Ofis hazır ofis kiralama çözümleriyle siz değerli müşterilerine minumum maliyetle maksimum hizmet kalitesi garantisi vermektedir.

İstanbul Maltepe’de prestijli bir adreste bulunan A1 Ofis, müşterilerine ulaşımı çok kolay merkezi bir yerde bir, iki ve üç kişilik odalar halinde modern çalışma alanlarının dahil edildiği ofis kiralama çözümleri sunmaktadır. Tam donanımlı toplantı odası ve co-working(ortak çalışma alanı) alanlarımız da bulunan kiralık ofislerimiz çok uygun fiyatlarda her bütçeye hitap etmektedir.

A1 Ofis, Uzman danışman kadrosu, yazılım ve webmaster ekibi, insan kaynakları yönetimi ve sosyal medya desteği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap vererek işlerinizi büyütmede ve geliştirmede her daim yanındadır.

Ayrıca A1 Ofis, Avrosis Operasyonel Sistemler ile stratejik iş ortaklığı yaparak kurumların ihtiyaçları doğrultusunda kimlik ve vizyonlarına uygun her türlü teknolojik ve yazılım ürünlerini doğrudan Ana Distribitör depolarından uygun koşullarda tedarik etmesini sağlamaktadır.

Hazır Ofis Nedir?

Hazır ofis adından da anlaşılacağı üzere mobilyalı, sekreter hizmeti olan, telefonlarınızın şirket ismi ile açıldığı sizi sabit ofis giderlerinden; ofis kirası, sekreter maaşı, faturalar, stopaj ve temizlik-güvenlik gibi maliyetlerden kurtaran maliyetinizi minimuma indiren ofis kiralama çözümüdür.

Hazır Ofis Avantajları Nelerdir?

Prestijli Bir Adreste Ofis Kiralama: Ofis kira fiyatları özellikle prestijli bir adresteyse çok yüksek olup bunun içine bir de emlak komisyonu ve depozito eklendi mi kira maliyeti oldukça yükseliyor. Ofis kiralama yerine prestijli bir adreste bölümlere ayrılmış size özel ofislerimizde çok uygun fiyatlarda ofisiniz oluyor.

Ofis Mobilyası: Ofis mobilyası almanıza gerek yok. Kontrat süresince size ait sabit masa, kilitli keson dolap, ergonomik tekerlekli sandalye ve IP telefon gibi ofis mobilyaları size ayrılmış olacaktır.

Sekreterlik Hizmeti: Hazır ofis kiraladığınızda sekreterlik hizmeti de beraberinde geliyor. Sizin sekreter istihdam edip maaş ödemenize gerek kalmıyor. Sekreterlik hizmetinde; telefonlarınızın şirket ismi ile açılması, posta ve kargolarınızın alımı ve müşterilerinizin karşılanması bulunmaktadır.

Sabit Ofis Giderleri: Elektrik, su, doğalgaz, internet, mutfak masrafları, temizlik, güvenlik ve stopaj gibi ofis giderlerini ödemezsiniz.

Toplantı Odası: Toplantılarınızı tam donanımlı toplantı odamızda yapabilirsiniz.

Co-Working: Ortak çalışma alanı(co-working) alanımızdan faydalanabilirsiniz.

İş Ortaklığı: Sizin gibi hazır ofiste çalışan diğer çalışma arkadaşlarınız ile fikir alışverişinde bulunup iş ortaklığı yapabilir ve yeni projelere imza atabilirsiniz.

Çalışma ortamı: Farklı sektörlerden iş arkadaşlarınız ile aynı ortamda çalışmak, beraber bir şeyleri paylaşmak çalışma ortamınızı oldukça keyifli hale getirecektir.

Hazır Ofisi Kimler Tercih Ederler?

Avukatlar, Girişimciler, Yazılımcılar, Freelance çalışanlar, İstanbul’da şube açmak isteyen anadolu firmaları, az çalışanı olan firmalar, tercih edebilirler.

A1 Ofis Olarak Hazır Ofis Hizmetlerimiz;

-İstanbul Maltepe’de prestijli adres (Maltepe Carrefeur Arkası)

-Ofis mobilyaları ve ekipmanları

-Sekreterlik Hizmeti

-Telefonlarınızın Şirket İsmi ile Cevaplanması ve Yönlendirilmesi

– Misafirlerinizin karşılanması

-Posta-Kargo Alımı ve Teslimatı

-Güvenli ve Hızlı İnternet

-Güneş Alan Aydınlık Odalar

-Tam Donanımlı Toplantı Odası

-Tam Donanımlı Mutfak

-Teknoloji Cihazlarının Temini

-Danışmanlık Hizmetleri

-Ofis Temizliği

-Genel Bina Giderleri

-Happy Hour İkramlar

Hazır Ofis İçin Neden A1 Ofis’i Tercih Etmeliyim?

Mülk sahibi olduğumuzdan dolayı yerimiz sabittir, yeni bir hazır ofis arayışına girmenize gerek kalmayacağından dolayı istediğiniz süre zarfı boyunca hazır ofislerimizi kiralayabilirsiniz. Ofis fiyatlarımız piyasa fiyatlarına göre çok uygundur. Müşterilerimize kurumsal web sitesi kurulumu veya E-ticaret altyapısı hazırlıyoruz. Proje süresi boyunca  IT Donanım ve IT Ekipmanları kiralama hizmetlerimiz de mevcuttur. Müşterilerimize işlerini geliştirebilmeleri için her türlü desteğimizi vermekteyiz.