A1 Ofis Kiralama Hizmetleri
0 216 277 70 70

E-Posta Gönderin
[email protected]

Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Co-Working (Paylaşımlı Ofis)

Co-Working Paylaşımlı Çalışma Alanı

Co-Working Hizmeti Nedir ?

Tam donanımlı bir ofis ihtiyacı duyan ve farklı sektörlerden gelen girişimcilerin buluştuğu ortak kullanım alanlarını kapsayan hizmet türüdür.

Girişimcinin saatlik, günlük, aylık yada özel masa rezervasyonu yaptırabildiği misafirlerinizi firma adınız ile karşılanabildiği bu ayrıcalıklı hizmetden faydalanabilmek için A1 Ofis İş Merkezi Sekreterliğini arayıp çalışma tarihlerinizi bildirmeniz yeterlidir.

Paylaşımlı Ofis Alanlarını Saatlik, Günlük, Aylık ve Özel Masa modelleri ile talep edebilirsiniz.

Saatlik/Günlük Co-Working : Günlük bir tam donanımlı rahat bir ofis ihtiyacınızı karşılamak üzere tercih edilmektedir. Ücretlendirme talep edilen çalışma saati kadar yapılabilmektedir.

Aylık Co-Working : Girişimcinin talep ettiği rezervasyon başlangıç tarihi ile bitiş tarihi arasında kalan sürelerde zaman sınırı olmadan Co-Working masalarından faydalanmayı içeren hizmet türüdür.

Co-Working Özel Masa : Co-Working özel hizmetlerinden biride özel masa talep edebilmektir. Bu tür talepleriniz de masanız talebize göre donatılır. Kişiye özel anahtarlı keson, S/B yazıcı* , firmanız logosuna göre hazırlanmış masaüstü kırlangıç bayrak ve kartvizitiniz ile birlikte teslim edilir.

* Sarf malzemelerinin tükenmesi halinde sekreterliğimiz tarafından ihtiyaçlarınız karşılanır.