A1 Ofis Kiralama Hizmetleri
0 216 277 70 70

E-Posta Gönderin
[email protected]

Çalışma Saatleri
08:30 - 18:30

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadar?

Sanal Ofis Fiyatları Ne Kadar?

Sanal ofis, bildiğiniz gibi tamamen yasal olan ve fiziksel bir ofise ihtiyacı olmayan şirketlerin veya şahıs firmalarının tercih ettiği alternatif çözümdür. Siz dilediğiniz yerden çalışırsınız ve telefonlarınız şirket ismi ile açılır, sekreterlik hizmeti alırsınız, posta-kargolarınız teslim alınır ve tam donanımlı toplantı odalarını kullanabilirsiniz ayrıca ofiste çalışmak istediğinizde yine paylaşımlı çalışma alanlarını saatlik, günlük, haftalık ve aylık olarak kiralayabilirsiniz.

 

Neden Sanal Ofise Geçmeliyim?

Ofis maliyetlerinden sıkıldınız veya yeni iş kurmak istiyorsunuz fakat daha işe başlamadan yüksek kira bedeli, dekorasyon, mobilya, sekreter maaşı ve her ay gelen elektrik, su, doğalgaz, internet, telefon gibi faturalar ve temizlik-güvenlik ödemeleri derken git gide büyüyen maliyetlerin altına girmek istemiyorsunuz haklı olarak. Ve bu maliyetlerden kurtulmak için alternatif çözümler araştırmaya başladınız en doğru kararı verdiniz.

Fiziksel bir çalışma alanına ihtiyacı olmayan sadece adres ve toplantılar için ofis kiralayan firma sahipleri için sanal ofis vazgeçilmez bir çözümdür.

Yaptığınız işi evinizden veya herhangi bir yerden yapabiliyorsanız size başlıca gerekli olan; yasal adres gösterebileceğiniz bir adres, telefon hizmeti, kargo alımı ve sekreterlik hizmetidir. Müşterileriniz ile toplantı yapıyorsanız toplantı odası hizmetini de göz ardı etmemeniz gerekir.

Aynı şekilde yukarıda bahsetmiş olduğum yeni girişimci için de yeni kurulan bir işin getirisinin olup olmayacağı veya ne kadar olacağı belli olmadan henüz işin başındayken yüksek maliyetler ödeme riskine girmemelidir. Önce yasal adresli paketlerden birini seçerek sanal ofis olarak işinizi kurarsınız.  Birkaç ay işinizin gidişatına bakarsınız, baktınız işiniz çok güzel gidiyor artık bir ofiste çalışma ihtiyacı hissediyorsunuz o zaman yine size alternatif bir çözüm sunan ve tüm saydığımız özelliklerin hepsini barındıran artı olarak mobilyaları da hazır olan Hazır ofis çözümüne geçebilirsiniz. Sanal ofis hizmeti veren firmaların çoğunda Hazır ofis hizmeti de bulunmaktadır.

Bu hizmeti veren firma ile çok uygun fiyata anlaşıp tek bir fatura ile tüm hizmetlerine sahip olabilirsiniz.

Sanal ofis fiyatları, ücretleri nedir

Sanal Ofis Avantajları Nelerdir?

Amerika ve Avrupa’da 20 yıla aşkın bir süredir kullanılan Türkiye’de ise 10 yıldır alternatif çözüm olarak hizmet veren sanal ofis avantajlarını inceleyelim.

Zamandan Tasarruf Etmenizi Sağlar

Ofis kiralamak için önce bulmanız gerekir. Öncelikle nerede kiralamak istediğinize karar vermelisiniz. Nerede kiralarsanız müşterilerinize ulaşmanız daha kolay olur veya prestij açısından daha verimli olur. Çalışmak istediğiniz lokasyona karar verdikten sonra çağımızın vazgeçilmez aracı olan internetten araştırmaya başlarsınız. Sahibinden diye baktığınız ilanlar emlakçı ilanları çıkabiliyor. Emlakçıya komisyon vermek istemiyorsanız tabana kuvvet kendiniz aramaya çıkarsınız. Bu da oldukça zaman kaybettirir.

En önemli zaman tasarrufu ise her gün ofise gidip gelirken yolda harcadığınız zaman. Özellikle büyük şehirde yaşıyorsanız trafiği hesaba katarsak günde ortalama 2,5-3 saat yolda geçen stresli, yorucu boşa geçen zaman kaybı.

Her gün işe gitme zorunluluğu olmadığından zamandan tasarruf edersiniz ve bu zamanı işinize ayırarak daha başarılı olursunuz.

Maliyetlerinizi %90’e Varan Oranda Düşürür

Uzun araştırmalar sonucunda ofisinizi buldunuz! Bu saatten itibaren yüklü maliyetler sizi bekliyor. Eğer bulmuş olduğunuz yer iyi bir lokasyonda ise kiraları da o kadar yüksek olacaktır. Kirası, depozitosu ve tabii ki emlakçı komisyonu derken sadece kiralama maliyetleri henüz işe başlamadan canınızı sıkabilir.

İstediğiniz yerde buldunuz ve kiraladınız sıra geldi dekorasyona! Herkesin kendine göre bir zevki vardır. Çalışacağınız mekanları işinizin amacına uygun olarak en verimli bir şekilde estetiği de göz önünde bulundurarak dekore etmelisiniz. Bu da ciddi maliyet!

Mobilya fiyatları da oldukça yüksek. Çalışacağınız kişi sayısına göre masa, sandalye, keson dolap gibi mobilya ve ekipmanları satın almanız gerekecektir.

Fiziksel bir ofis olmadığından maliyetlerinizde minimum düzeyde olur. Ofiste çalışma ihtiyacı olduğunda hazır tam donanımlı paylaşımlı çalışma alanlarını çok uygun fiyatlarda kiralayabilirsiniz. Kullandığın kadar ödeme sistemi sayesinde tüm bu masraflardan kurtulmuş olursunuz.

Sekreter Maliyetiniz Yok

Telefona bakacak, arayanların bilgisini verecek ve müşterilerinizi karşılayacak bir sekreter çalıştırmanız gerekecek. Sekreter maaşı+SSK, yol ve yemek olarak hesaplayacak olursak yaklaşık bir sekreterin maliyeti her ay 2500TL-3000TL arası olacaktır.

Bizden hizmet aldığınızda seçmiş olduğunuz pakete göre sekreterlik hizmeti de beraberinde geliyor ve sekreter maliyetine karışmıyorsunuz, hizmet aldığınız firma tarafından karşılanıyor.

Prestijli Adrese Sahip Olursunuz

Ulaşımı kolay, merkezi bir konumda, firmaların yoğunlukta olduğu iş merkezlerinde iş yerinizi kiralamak istiyorsunuz firmanızın prestiji açısından, doğru da düşünüyorsunuz. Fakat böyle bir lokasyonda kiraların ne kadar pahalı olacağını biliyorsunuz.

Sanal ofis kiraladığınızda çok uygun fiyatlarla prestijli bir adreste iş yeriniz oluyor.

Posta ve Kargo İşlemlerinizi Sizin Adınıza Teslim Alırız

Firmanıza gelen posta ve kargoların takibini yapmanız gerekir. Üzülerek söylüyorum ki kargo şirketlerinin çoğu işini düzgün yapmıyor. Ürün teslimatı belirtilen sürede gelmiyor ve gecikiyor, ne zaman geleceği de belli olmuyor. Bu durumda sürekli iş yerinde olmanız gerekiyor kargonuzu teslim almak için veya iş yoğunluğunuzdan zaman ayırıp şubeye gidip almak zorunda kalıyorsunuz.

Bizimle veya bizim gibi firmalar ile çalıştığınızda posta ve kargolarınız teslim alınır ve size bilgisi verilir.

Faturaları Sizin Yerinize Biz Ödüyoruz

Maliyetler içerisinde her ay gelen elektrik, su, doğalgaz, telefon, internet ve aidat gibi faturalar da bulunuyor. İşlerinizden iyi kazanç sağlayabiliyorsanız belki bu maliyetler gözünüze çarpmıyor olabilir ama o ay veya birkaç ay kazancınız kötü ise faturaları ödemekte zorlanabilirsiniz.

Sanal ofis kiralamalarında fatura maliyetlerinizde olmuyor.

Her Mekanda Çalışma Özgürlüğü Siz ve Çalışanlarınızı Bekliyor

Her gün iş yerine gidip dört duvar arasında çalışmak yorucu ve sıkıcı olabilir. Bu da iş verimliliğinizi olumsuz yönde etkiler.

Bu ofis çözümü size istediğiniz yerden çalışma özgürlüğü verir. İster evinizde çalışırsınız ister deniz kenarında isterseniz tatilde, kendinizi nerede huzurlu hissediyorsanız orada çalışırsınız bir mekana bağlı kalmadan özgürce.

Sanal Ofis Fiyatını Belirleyen Etkenler Nelerdir?

Fiyatları belirleyen birçok etken bulunmaktadır. Bunları kısaca maddeler halinde sıralayalım.

  • Şirket kuruluşu olacak mı yoksa sadece iletişim adresi mi olacak
  • Resmi yazışma ve tebligat adresi olarak gösterilecek mi
  • Telefon hizmeti istiyor musunuz
  • Sekreterlik hizmeti alacak mısınız
  • Notların e-posta ile aktarılması hizmeti talebiniz olacak mı
  • Posta-Kargo alım hizmeti istiyor musunuz
  • Toplantı odası kullanımı olacak mı
  • Paylaşımlı çalışma alanlarını kullanacak mısınız

Yukarıdaki maddeleri inceleyin hangi hizmete ihtiyacınız olduğuna karar verin ve size uygun paketi seçin. Paketlerdeki hizmetlerin hepsini kullanmasanız da fiyatta değişiklik olmaz çünkü uzun araştırmalar sonucunda genel isteklere hitap edecek şekilde hazırlanmışlardır. Yani kişiye özel paket olmamaktadır. Fiyatlar çok uygun olduğundan böyle bir taleple de pek karşılaşılmıyor.

Paket Fiyatlarını Görmek İster misiniz?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi fiyatlar pakete göre değişmektedir. 99TL /Ay dan başlayan fiyatlarla bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Aşağıda bulunan teklif formunu ihtiyacınıza uygun paketi inceledikten sonra doldurun. Gün içerisinde teklifimizi mail adresinize gönderelim.

Sanal ofis fiyatları ücretleri

*    Nakit Ödemelerde %5 İndirim Seçeneği 12 Aylık Anlaşmalarda Geçerlidir.

**  Web Sitesi İçerik ve Görsel Temini Firma Tarafından Karşılanacaktır.

Bir cevap yazın